27 березня – Міжнародний день театру

Дата: 27.03.2017 11:34

Шановні друзі!

Районна державна адміністрація і районна рада вітають представників та шанувальників театрального мистецтва з Міжнародним днем театру.

З давніх давен театр є класичною складовою світової культури. За останні роки театр переживає непрості часи у зв’язку зі стрімким технічним прогресом кіно -, відео індустрії. Але попри все ми ніколи не залишаємося байдужими перед акторською майстерністю фахівців цієї галузі Тульчинського училища культури, районного будинку культури, самодіяльних драматичних гуртків у окремих територіальних громадах району.

Щастя, здоров’я, усього найкращого кожному з Вас і Вашим родинам! Нехай Ваша натхненна творчість і надалі слугує справі піднесення рівня національної свідомості та зміцненню української державності, сприяє патріотичному, естетичному вихованню молодого покоління і подальшому розвиткові театрального мистецтва.

З щирою повагою
голова районної державної адміністрації Микола Підболячний