27 вересня – День туризму

Дата: 27.09.2016 12:33

Від імені районної державної адміністрації та районної ради дозвольте привітати всіх тур-операторів, що працюють в районі, членів спортивно-туристичного клубу «Сталкер» та всіх активних мандрівників з чудовим святом – Днем туризму.
Світ навколо нас різноманітний і цікавий, тому природним бажанням для кожної людини є його вивчення, дослідження. Більшість з нас робить це за допомогою телевізора і літератури, але є особлива категорія людей, які за будь-яких обставин все хочуть побачити на власні очі. Місцева влада підтримує цей рух через різноманітні програми, вважаючи пріоритетною серед них програму розвитку так званого «зеленого туризму», тобто, відпочинку на мальовничій природі Поділля.
Відважним дослідникам планети і людської цивілізації зичимо в цей день міцного здоров’я, мирного неба, щастя і добробуту, родинного тепла, значних успіхів у своїй пізнавальній діяльності. Хай обраний шлях завжди приносить вам радість і неповторні враження!
голова районної державної адміністрації
Микола Підболячний