30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2017 14:48

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.
Одним з див, створеним людським розумом і руками, джерелом мудрості є книга, яка втілює у собі усі знання про життя світу, увесь багатогранний історичний досвід народів землі. Бібліотеки були і залишаються найважливішим і незмінним осередком підвищення рівня освіченості і духовності суспільства. Великої подяки заслуговують бібліотекарі району, які пов’язали своє життя з книгою, періодикою, віддають свої сили і знання, щоб примножити, зберегти бібліотечні фонди, роблять вагомий внесок у задоволення інформаційних, наукових та культурних потреб своїх земляків.
З нагоди професійного свята зичимо вам, шановні працівники бібліотек, усім любителям книги, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добробуту і благополуччя, добра, оптимізму, успіхів у благородній справі – нести культуру, знання і духовність нашим людям.
голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
голова районної ради Олексій Авраменко