5 червня – 85 років Тульчинському училищу культури

Дата: 05.06.2015 09:44

Шановні друзі, дорогі земляки!
Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають педагогічний і студентський колектив Тульчинського училища культури, ветеранів і випускників навчального закладу зі славним 85-річчям училища.
Тривалий у часі шлях розвитку цього навчального закладу, історія училища яскраво демонструють суспільну вагу мистецтва і культури у всі часи, невичерпний духовний потенціал Поділля, високий професійний рівень викладачів та випускників упродовж десятиліть. Адже Тульчинське училище культури раніше і сьогодні є відомою кузнею кадрів у галузі культури далеко за межами Тульчинського району і навіть України.
З нагоди вагомої, історичної річниці зичимо всім працівникам і студентам, ветеранам і випускникам закладу міцного здоров’я, щастя і добробуту, творчого натхнення і значних здобутків у праці та навчанні. Хай мистецька слава примножується, плекаються молоді таланти, а колектив упевнено крокує у світле майбуття.
З щирою повагою
Голова районної державної