50-річчя нової школи Ганнополя

Дата: 12.06.2014 09:06

9 червня 2014 року в мальовничому селі Ганнопіль місцева загальноосвітня школа відзначила своє 50-річчя. Власне, піввіковий ювілей настав для «нової» школи, побудованої 1964 року, а загальна історія школи в селі нараховує не мало, не багато – 160 років! Директор навчального закладу Оксана Миколаївна Трач разом з педколективом та учнями зустрічали почесних гостей – голову райдержадміністрації Галину Григорівну Роспутну, голову районної ради Олексія Петровича Авраменка, доброчинців-благодійників школи, серед яких є її випускники різних років – директор СВАТ «Птахокомбінат «Тульчинський» (смт. Кирнасівка) Василь Платонович Таратунський, директор ТОВ «Едельвейс» (смт. Кирнасівка) Михайло Дем’янович Чорний, директор СТОВ «Авангард» (с. Сільниця) Микола Миколайович Трач та ін. Учні та вчителі школи підготували з цієї нагоди тематичний концерт під назвою «Випускників до себе рідна школа кличе».