68 річниця Перемоги

Дата: 30.04.2013 11:44

Підготовка до 68-ї річниці Перемоги: контроль і якість

29 квітня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік провів нараду з питань підготовки району до відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років за участю голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, Тульчинського міського голови Валерія Михайловича Весняного, заступників голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, ряду державних установ, підприємств і організацій, представників громадських формувань, районних ЗМІ тощо. Розглядались питання виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича, доручень голови облдержадміністрації Івана Михайловича Мовчана, забезпечення належного соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів війни та інших пільгових категорій населення, стану підготовки до офіційних урочистостей в районі з нагоди 68-ї річниці Перемоги, адекватного реагування на звернення громадян з різних питань та ін. Голова вимагав від підлеглих та колег позбуватися формалізму і байдужості, критикував суспільний цинізм і черствість, застеріг від спрощеного підходу до виконання всіх завдань і доручень.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації