Районні заходи до 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 29.10.2013 11:31

28 жовтня 2013 року в актовій залі Тульчинської дитячої музичної школи відбулись районні урочистості з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників за участю голови райдержадміністрації А.Бузіка, голови районної ради О.Авраменка, міського голови В.Весняного, голови районної ради ветеранів К.Жуковського, голови міської ветеранської організації А.Бабіч, делегацій трудових колективів, представників громадськості, районних ЗМІ. З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Анатолій Бузік та учасниця бойових дій, голова міської ветеранської організації Антоніна Бабич. Виступаючі підкреслювали важливість виконання завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів війни. Проведено покладання квітів до меморіалу «Слава», в парк «Пам’ять», могили загиблих воїнів. Відбувся тематичний концерт. Покладання вінків та квітів до пам’ятників загиблим воїнам, воїнам – визволителям проведено в населених пунктах району.