69-а весна Перемоги

Дата: 12.05.2014 10:28

9 травня 2014 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років. Заходи розпочались з тематичної радіогазети, підготовленої редакцією районного радіомовлення. На Меморіалі Слави за участю представників влади, ветеранів війни і праці, широкої громадськості з використанням Державного Прапору України та Прапору Перемоги відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги, під час якого виступили з вітальними словами голова районної державної адміністрації Г.Роспутна, голова міської ветеранської громадської організації А.Бабич, Тульчинський міський голова В.Весняний, командир місцевої військової частини М.Данилюк. По закінченню мітингу відбулось покладання корзин квітів до Меморіалу Слави, в парк «Пам’ять», до могил загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни.
Протягом 8 – 9 травня 2014 року місцеві урочисті заходи (мітинги, покладання квітів, панахиди) відбулись у всіх 25 місцевих територіальних громадах району. Значну частину ветеранів війни представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, соціального захисту відвідали за місцем проживання з наданням матеріальної допомоги, подарунків тощо. Під час проведення двомісячника по благоустрою меморіали, пам’ятники, братські могили, вулиці, площі, сквери, парки та інші об’єкти благоустрою населених пунктів приведені в належний стан та підготовлені до святкування Дня Перемоги.