7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 05.12.2014 08:41

Райдержадміністрація, районна рада щиро і сердечно вітають депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських, селищних, міського голів, працівників апаратів і виконкомів, громадських активістів з Днем місцевого самоврядування.
У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Місцеве самоврядування поглиблює права людини, сприяє ліквідації протиріч між державою і суспільством, розвиває спектр необхідних громадських послуг.
Сфера діяльності органів місцевого самоврядування досить широка і багатогранна, їх роль в суспільстві помітно зростає. Територіальні громади в Україні мають стати самодостатніми і ефективними у вирішенні всіх питань.
З нагоди професійного свята зичимо усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, довгих років життя, оптимізму, енергії і завзяття у здійсненні планів і сподівань ваших виборців, успіхів у розвитку громад.
Зі святом, дорогі друзі!
Галина Роспутна, Олексій Авраменко,
голова районної державної голова районної
адміністрації ради