9 червня - День працівників легкої промисловості

Дата: 06.06.2013 16:35

Шановні працівники та ветерани підприємств легкої промисловості району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості.
Ваша галузь є надзвичайно важливою для суспільства, необхідною всім людям. Її динамічний розвиток – це індикатор рівня життя наших громадян, можливість придбання якісних і доступних по ціні товарів легкої промисловості вітчизняного виробництва. Керівництво ПАТ «Тульчинська швейна фабрика» намагається залучати для цього внутрішні та зовнішні інвестиції, опирається на підтримку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Гордістю району є ветерани галузі, які присвятили багато років свого життя продуктивній праці, виконанню масштабних планів вітчизняного виробництва.
З нагоди професійного свята зичимо вам і вашим рідним, шановні працівники і ветерани галузі, міцного здоров’я, щастя, добробуту, вагомих здобутків і невичерпного оптимізму.

голова райдержадміністрації голова районної ради

Анатолій Бузік Олексій Авраменко