9 листопада – День української писемності та мови

Дата: 07.11.2014 08:45

Шановні жителі району, дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації і районної ради щиро і сердечно вітаємо всіх з Днем української писемності та мови.
В день пам’яті легендарного Нестора - літописця ми вшановуємо загальнонародні скарби – рідну українську мову і книгу. Духовне багатство нації, як відомо, невіддільне від матеріальних здобутків. У наш динамічний час реформ загальнонаціональна мова, культура і писемність відіграють виключно важливу роль консолідуючої, об’єднуючої сили для суспільства, яке відносно недавно стало на шлях незалежності і державотворення.
Водночас ми є свідками того, що сучасна українська книга і мова потребують дієвої державної і широкої громадської підтримки. Конституційний і моральний обов’язок кожного з нас – берегти джерельну чистоту і веселкову красу рідної мови, сприяти вітчизняній літературі, наполегливо розвивати власний культурний рівень, прививати молодому поколінню любов до української мови, сприяти її широкому вжитку у всіх сферах суспільного життя.
Не забуваймо, що без мови немає нації, без нації немає держави, без держави немає майбуття. Зі святом, шановні земляки!

Голова райдержадміністрації Галина Роспутна

Голова районної ради Олексій Авраменко