20 Квітня, 2024 р., 08:00
В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення. Українські волонтери – це головна підтримка для ЗСУ. Вони знаходять необхідну техніку, речі першої необхідності, підтримують моральний дух бійців.
19 Квітня, 2024 р., 15:30
Служба зайнятості пропонує низку сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці.
19 Квітня, 2024 р., 15:22
19 квітня своє професійне свято відзначає особовий склад Військової служби правпорядку.
19 Квітня, 2024 р., 15:07
Від болючих непоправних втрат невимовним материнським криком вже волає вся наша стражденна земля. Захищаючи Батьківщину й кожного з нас від російського агресора, героїчно загинув відважний та сильний воїн, вірний Син Українського народу.
19 Квітня, 2024 р., 12:06
У розпалі  ІІІ районний етап Президентської програми «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», який набрав потужних обертів  17-18 квітня 2024 року. В ці дні  відбулися змагання з волейболу серед дівчат та юнаків, в яких прийняли участь команди з усіх територіальних громад району.
19 Квітня, 2024 р., 11:41
19 квітня - День Військової служби правопорядку!
19 Квітня, 2024 р., 09:20
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє , що у ніч на 19 квітня 2024 року російські окупанти завдали комбінованого удару ракетами різних типів та ударними БпЛА.
18 Квітня, 2024 р., 20:00
18 квітня, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець передав мобільні кейси для 11 територіальних громад Вінницької області.