03 Квітня, 2024 р., 18:53
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Фінляндської Республіки Александром Стуббом у Києві.
03 Квітня, 2024 р., 15:54
Бахмут - кровава рана, яка щоденно болить та кровоточить. Скільки на його околицях українських скалічених душ, втрачених життів, надламаного  здоров’я...
03 Квітня, 2024 р., 14:34
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов вручив нагороди від Президента України військовослужбовцям з Вінниччини.
03 Квітня, 2024 р., 14:34
ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
03 Квітня, 2024 р., 12:39
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати.
03 Квітня, 2024 р., 11:56
Тульчинська районна військова адміністрація повідомляє, що по ВПСК «Вапнярська дистанція колії» будуть виконуватись невідкладні колійні роботи  на залізничному переїзді 1218 км (до с.Заболотне).
03 Квітня, 2024 р., 10:45
2 квітня у дворику Вапнярківській гімназії Томашпільської громади  зібрались місцеві жителі, учні, вчителі, керівництво громади. Почесними гостями була родина військовослужбовця Красія Станіслава.
03 Квітня, 2024 р., 10:15
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів виїзну оперативну нараду з головами територіальних громад району. На порядку денному  пріоритетне питання держави -  підвищення обороноздатності.
03 Квітня, 2024 р., 08:13
Вночі 3 квітня 2024 року ворог ударив по Донеччині трьома зенітними керованими ракетами С-300, а також застосував 4 БпЛА «Shahed-136/131» із району Приморсько-Ахтарськ – рф.