03 Серпня, 2020 р., 11:29
Що буде з ціною? До 1 серпня ціна газу визначалася за формулою. Вона була закріплена в постанові Кабінету Міністрів. Ціну газу як товару за формулою розраховував НАК "Нафтогаз України" і щомісячно оприлюднював її 22 числа. Вона була прив’язана до газових хабів Європи з урахуванням доставки такого газу до України.
03 Серпня, 2020 р., 10:06
Звертаємо Вашу увагу на те, що у Центрі надання адміністративних послуг Тульчинської райдержадміністрації  відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 2409/5 від 14.07.2020р. «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» в період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 08.00 год. 05 серпня 2020 року до 16.00 год. 14 серпня 2020 року приймання документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань здійснюватися не буде. В цей період проводитимуться технічні роботи по запуску оновленого Єдиного державного реєстру, зокрема будуть переноситись дані з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.
03 Серпня, 2020 р., 08:34
Щойно закінчилося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З:
31 Липня, 2020 р., 09:12
Проєкт сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей, що в ці нелегкі для країни часи потребують особливої уваги. Проєкт має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.
30 Липня, 2020 р., 16:58
До уваги мешканців області! На Вінниччині розпочала роботу "гаряча лінія" голови облдержадміністрації Сергія Борзова: 0 (800) 21-64-33.
30 Липня, 2020 р., 15:51
За ініціативи Президента України, в рамках масштабного всеукраїнського проєкту #Мандруй_Україною, протягом 5 днів Вінниччина гостинно приймає тревелблогерів, туристичних операторів України та всеукраїнських журналістів.
30 Липня, 2020 р., 11:21
1.Хто має право отримувати допомогу ?
30 Липня, 2020 р., 11:18
Управління соціального захисту населення інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» внесені зміни у Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
30 Липня, 2020 р., 11:16
В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, з метою попередження торгівлі людьми та підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми , поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить, 30 липня 2020 року  проведено роз’яснювальну роботу щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми.
30 Липня, 2020 р., 08:50
Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено ПОРЯДОК обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.