Вінницька область

20 Січня, 2021 р., 10:30
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  інформує про прожитковий мінімум в 2021 році, розміри державних допомог, рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям та розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам
20 Січня, 2021 р., 09:36
Під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля 19 січня у режимі відеоконференції відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в межах ініціативи Європейської Комісії «Європейський зелений курс».
20 Січня, 2021 р., 09:35
Кабінет Міністрів провів порівняння карантинних обмежень в Україні з числа 18 європейських країн, і український карантин виявився найбільш м’яким. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час традиційної селекторної наради з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
20 Січня, 2021 р., 09:33
ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ier.com.ua )  виконує проєкт Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» (tfdialogue.ier.com.ua), за фінансової підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та Atlas Network.
20 Січня, 2021 р., 09:33
Ринок газу запрацював в Україні влітку минулого року. Це означає, що ми отримали право самі обирати постачальника з числа більш ніж 700 компаній.
19 Січня, 2021 р., 13:03
19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Хрещення Господнє, яке в народі називають Водохреще. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.
19 Січня, 2021 р., 11:32
ТОВ «Вінницягаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених Кабінетом міністрів з 1 лютого поточного року.
18 Січня, 2021 р., 16:13
Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення урядом постанови щодо зменшення тарифів на газ для населення. Глава держави впевнений, що тарифи на комунальні послуги повинні бути соціально справедливими, а ринок газу має працювати за стандартами прозорої торгівлі та чесної конкуренції.
18 Січня, 2021 р., 16:11
З 22 січня до 10 лютого у Кабінеті Міністрів проходитиме широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030, що розробляється Робочою групою Кабінету Міністрів України на платформі Центру економічного відновлення.
16 Січня, 2021 р., 10:50
Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті захисників донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами.