29 Липня, 2020 р., 15:41
Станом на  29 липня 2020 року сільськогосподарськими виробниками Вінницької області намолочено 1015,6 тис. тонн зерна.  Середня урожайність по групі ранніх зернових та зернобобових культур за оперативними даними складає 44,3 ц/га.
29 Липня, 2020 р., 14:48
29.07.2020 року відбулась онлайн-колегії департаменту фінансів облдержадміністрації щодо підсумків виконання бюджету області за І півріччя 2020 року та завдання по забезпеченню його виконання у 2020 році в якому також взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Євгенія Ніколаєнко та заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Галина Катрич.
29 Липня, 2020 р., 11:39
16 липня 2020 року  Верховна Рада України внесла зміни до виборчого законодавства щодо проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.
29 Липня, 2020 р., 08:57
Нові спроби шахрайського заволодіння коштами, із використанням для цього іміджу органів влади та посадових осіб, зафіксовано на Вінниччині. ОДА застерігає і закликає до пильності.
28 Липня, 2020 р., 09:11
День хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі–України».
27 Липня, 2020 р., 16:59
27.07.2020 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто  9 питань, що стосуються захисту прав дітей, а саме: щодо влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм влаштування, про призначення піклувальника над дитиною-сиротою, щодо продовження терміну перебування дитини в закладі інституційного типу, про доцільність завершення соціального супроводу сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини, про доцільність здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, про припинення функціонування прийомної сім’ї та надання дозволу неповнолітній дитині на вчинення правочинів щодо оформлення житла, зі згоди своєї матері.
27 Липня, 2020 р., 16:58
На виконання  Протоколу №3 засідання обласної надзвичайної протиепізоотичної комісії від 22.07.2020 року щодо посилення заходів профілактики захворювання тварин на сказ 27.07.2020 року заступником голови райдержадміністрації Юрієм Деркачем  проведено засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
27 Липня, 2020 р., 12:25
Президент України Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо кандидатського резерву» з власними пропозиціями.
27 Липня, 2020 р., 12:24
У літній період традиційно значно зростає кількість трагічних випадків на водоймах. Шукаючи захисту від палючого сонця, люди обирають для відпочинку переважно місця біля води. Рятувальники не втомлюються попереджати про те, що безпечними є тільки перевірені пляжі та водойми, в яких обстежене дно та є рятувальний пост. Проте, найчастіше головним фактором вибору місця для купання є зовсім не рівень безпеки, а наближеність до дому. Саме на таких ставках, копанках та озерах щороку гинуть сотні українців.