11 Квітня, 2024 р., 16:50
У Вільнюсі Президент України Володимир Зеленський і Президент Латвії Едгарс Рінкевичс підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.
11 Квітня, 2024 р., 16:40
З 2014 року пані Олеся з позивним «Карамелька» навчала українських бійців тактичній медицині. Згодом усвідомила, що вміє достатньо, аби рятувати життя безпосередньо на фронті. З війни вона поверталася двічі — у часи АТО і вже повномасштабної, але до цивільного життя повертається досі — каже, губиться серед людей, а ще часто не спить уночі, бо кличуть поранені.
11 Квітня, 2024 р., 16:32
Сьогодні начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк підписав Меморандум про співпрацю між Тульчинською РО Товариства Червоного Хреста України та Тульчинською районною військовою адміністрацією.
11 Квітня, 2024 р., 16:08
Наші спортсмени найкращі, завдяки їх фантастичним зусиллям Державний прапор України майорить на Світових аренах.
11 Квітня, 2024 р., 15:47
Посібник оновлено відповідно до стратегічних завдань Програми медичних гарантій 2024.
11 Квітня, 2024 р., 15:13
11 Квітня, 2024 р., 15:12
Ви роботодавець та влаштували на роботу внутрішньо переміщену особу, яка отримала статус після 24 лютого 2022 року?
11 Квітня, 2024 р., 14:12
У кожного із них залишилися батьки, брати і сестри, дружини, діти, друзі. У них залишилися нездійснені мрії, нереалізовані задуми. Їх життя обірвав російський окупант. Вони загинули за незалежність України, свободу українського народу, заради мирного неба над нашими головами, заради вільної Батьківщини та розгорнутого синьо-жовтого прапора над містами і селами.
11 Квітня, 2024 р., 13:59
З гіркотою у серці змушені сповістити про те, що 3 квітня 2024 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Новодарівка Малинівської сільської громади Запорізької області загинув Лукашенко Роман Анатолійович, 12 липня 1985 року народження, житель с. Городківка.
11 Квітня, 2024 р., 10:43
11 квітня 2024 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини