21 Липня, 2020 р., 08:45
Хрещення Київської Русі-України – одна з найвизначніших подій в історії духовного та культурного розвитку нашого народу. З 2008 року, відповідно Указу Президента, щороку 28 липня, у день пам'яті  святого рівноапостольного князя Володимира, дана подія відзначається на державному рівні.
21 Липня, 2020 р., 08:44
«1 вересня діти підуть до школи? Про це запитують на кожній зустрічі»,- ділиться голова облдержадміністрації Сергій Борзов на офіційній сторінці у Фейсбук.
20 Липня, 2020 р., 16:50
Сьогодні, 20.07.2020 року, в онлайн-режимі відбулося засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації   «Про підсумки роботи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації  за ? півріччя 2020 року», у якій прийняли участь голова  райдержадміністрації Олег Боровський та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Лариса Гасяк.
20 Липня, 2020 р., 15:15
877 тисяч тестів на коронавірусну інфекцію зробила Україна від початку епідемії COVID-19. Про це під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
20 Липня, 2020 р., 08:41
Верховна Рада України більшістю голосів затвердила Постанову «Про утворення та ліквідацію районів», проект якої зареєстровано за №3650.
17 Липня, 2020 р., 14:25
Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 1017 сімей. Для призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою на 2020 рік – прийнято 878 заяв, призначено субсидію 869 сім’ям ( з них призначено в розмірі 0,00 грн. – 69 сім’ям)  на суму – 3072,1 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3535,2 грн.).
17 Липня, 2020 р., 11:39
17 липня 2020 року продовжився попередній об’їзд закладів загальної середньої освіти району з метою успішної реалізації Концепції «Нова Українська Школа» (НУШ) та моніторингу загальної підготовки до початку нового навчального року.
17 Липня, 2020 р., 09:46
Не треба поспішати продовжувати карантин більше, ніж на місяць, наголосив Президент України Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради за участю представників уряду та правоохоронних органів, яка відбулася під його головуванням.