31 Березня, 2022 р., 09:00
31 Березня, 2022 р., 00:09
«Ми нікому не віримо – у жодні красиві словесні конструкції. Є реальна ситуація на полі бою. І зараз – це головне. Ми нічого не віддамо. І будемо боротися за кожен метр нашої землі, за кожну нашу людину». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 35-го дня війни.
31 Березня, 2022 р., 00:07
Сьогодні з цього приводу до начальника ГУ НП у Вінницькій області Івана Іщенка звернувся Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА.
31 Березня, 2022 р., 00:03
«Уся зброя, якою ви можете допомогти нам, буде використана тільки для захисту тієї свободи та безпеки, якими ви користуєтесь разом з іншими європейцями. І про санкції. Це єдиний засіб, який може спонукати Росію шукати мир. Впевнений, що країна, яка щорічно забезпечує вручення Нобелівської премії миру, як ніхто інший розуміє, чого вартий мир та як він потрібен». Володимир Зеленський звернувся до політиків і народу Норвегії.
30 Березня, 2022 р., 16:06
Як повідомляють фахівці Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб відхилень від норми не зафіксовано у жодному районі.
30 Березня, 2022 р., 14:13
Відсьогодні ДСНС України інформуватиме про найбільш поширені вибухонебезпечні предмети, а також характеристики їхніх загроз.
30 Березня, 2022 р., 14:04
Триває тридцять п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
30 Березня, 2022 р., 10:28
Як допомогти ?
30 Березня, 2022 р., 09:56
для евакуації маріупольців і доставки гуманітарної допомоги до міста Бердянськ;