25 Березня, 2022 р., 11:23
25 Березня, 2022 р., 08:28
Оперативна інформація станом на 06.00 25.03.2022 щодо російського вторгнення
25 Березня, 2022 р., 08:14
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі українських воїнів нагороджено такими відзнаками як:
25 Березня, 2022 р., 08:07
Всього росія запустила по нам приблизно 1200 ракет, влучила в ціль менше половини. Інші або збиті ППО, або влучили кудись взагалі не туди…
25 Березня, 2022 р., 08:06
Офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактами організації представниками влади Російської Федерації та Республіки Білорусь посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, поєднані з розпалюванням національної ворожнечі, що призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, ведення агресивної війни, а також порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисними вбивствами.
25 Березня, 2022 р., 08:02
Розпочалася тридцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
25 Березня, 2022 р., 08:02
«Україна об?єдналася заради миру. І ще заради миру об?єднує світ». Звернення Президента Володимира Зеленського до Європейської ради та народів Європи.
25 Березня, 2022 р., 07:59
«Я вдячний усім українцям і українкам. Кожному і кожній за цей місяць боротьби. І, звичайно, – нашим Збройним Силам, нашій Нацгвардії, нашим прикордонникам, лікарям і рятувальникам, тероборонівцям, розвідникам, працівникам спеціальних служб і багатьом-багатьом, хто береже наше життя. Нашу вільну Україну». Звернення Президента Володимира Зеленського.
25 Березня, 2022 р., 07:58
Україна хотіла б, щоб Держава Ізраїль стала одним із гарантів великого міжнародного договору, який надавав би чіткі безпекові гарантії нашій державі після завершення війни з Росією, а також сподівається на результативну посередницьку роль Ізраїлю у припиненні війни та потужнішу допомогу нашій країні. Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час спілкування з ізраїльськими ЗМІ.