12 Березня, 2022 р., 13:10
Держава-агресор намагається залякати світ ядерними вибухами, і в будь-якому випадку звинуватити Україну.
12 Березня, 2022 р., 13:09
Триває сімнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
12 Березня, 2022 р., 13:07
При перетині державного кордону громадяни, особливо жінки та діти, повинні пам’ятати, що існують злочинці та злочинні угрупування, які можуть скористатися вашим уразливим становищем.
12 Березня, 2022 р., 10:30
Центр протидії дезінформації при РНБО України спільно з Асоціацією “ЮрФем” роз'яснює щодо статусу внутрішньо переміщеної особи.
11 Березня, 2022 р., 16:44
Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує як діяти, якщо російські окупанти беруть в полон людей на ваших очах.
11 Березня, 2022 р., 16:42
Обращаюсь к беларусскому народу.Друзья. По информации, в которой мы полностью уверены и которую подтвердили, в настоящий момент командование российских оккупационных войск готовит серию кровавых провокаций.