10 Березня, 2022 р., 11:26
10 березня працюватимуть гуманітарні коридори евакуації за такими напрямками в Сумській області:
10 Березня, 2022 р., 08:24
Розпочато п’ятнадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
09 Березня, 2022 р., 17:08
Шановні клієнти! Ми висловлюємо вам свою глибоку повагу та підтримку у цей складний для нашої країни та усіх нас час.
09 Березня, 2022 р., 15:43
Як повідомив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, це вже другий виїзд дітей Вінниччини.
09 Березня, 2022 р., 15:39
Військово-політичне керівництво України наполегливо просить всіх громадян України не поширювати у мережі інформацію про зброю, яку надають партнери.
09 Березня, 2022 р., 12:38
Триває чотирнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
09 Березня, 2022 р., 12:37
«Ми вистояли й надихнули весь світ нашою рішучістю. Немає такого куточка на землі, де б не знали, з яким героїзмом український народ захищає власну землю». Звернення Президента Володимира Зеленського.
09 Березня, 2022 р., 12:01
- Шановні українці! Військово-політичне керівництво держави проводить інтенсивні переговори з нашими партнерами з метою отримання допомоги для захисту України. Міністерство оборони України працює на своєму рівні як по напрямку залучення матеріально-технічної допомоги, так і шляхом взаємодії з комерційними постачальниками.
09 Березня, 2022 р., 11:57
Бійці КОРДу, спецпідрозділу патрульної поліції ТОР, роти поліції особливого призначення та батальйону «Вінниця» під час чергових навчань відпрацьовували елементи тактичного бою та тактику проведення спеціальних антидиверсійних операцій.
09 Березня, 2022 р., 11:20
Корисні контакти для громадян.