07 Березня, 2022 р., 16:46
Наводимо перелік номерів телефонів українських операторів, з яких телефонують українцям та поширюють дезінформацію.
07 Березня, 2022 р., 16:46
В Україні створили Telegram-канал, який оперативно надає інформацію про дорослих, які загубилися, та дітей, яких знайшли або які загубилися. Посилання тут: https://t.me/poshuk_znyklyh
07 Березня, 2022 р., 15:05
 Як зазначив Сергій Борзов перший великий вантаж - з Польщі.
07 Березня, 2022 р., 13:50
УВАГА! ЦЕ ФЕЙК!Приходять такі повідомлення!
07 Березня, 2022 р., 13:46
Триває дванадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
07 Березня, 2022 р., 13:20
Застосунок «Повітряна тривога», що надсилає критичні сповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги в окремих областях України, вже завантажили понад 2 млн користувачів. Вже на другий день застосунок став першим у сегменті новин українського AppStore.
07 Березня, 2022 р., 13:17
ЗСУ «накрили» аеродром Чорнобаївка біля Херсону, де розміщувався авіапарк окупантів. Знищено 30 гелікоптерів, жива сила та інша техніка. Про це повідомляє Командування морської піхоти.
07 Березня, 2022 р., 13:15
На доручення Президента України Володимира Зеленського 7 березня делегація України представляє в Міжнародному суді ООН правову позицію в справі проти Росії, відповідно до Конвенції від 1948 року про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
07 Березня, 2022 р., 13:12
«На нашому прапорі немає крові. Немає й ніколи не буде чорних плям, жодних свастик. Український прапор – це земля. Мирна, родюча, золота й без танків. Це небо – мирне, чисте, блакитне й без ракет. Так було. І так буде». Звернення Президента України Володимира Зеленського.