01 Березня, 2022 р., 13:39
Застосунок оперативно інформуватиме про початок і закінчення тривоги. А також надсилатиме користувачам максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони, навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона.
01 Березня, 2022 р., 11:23
Наші військові героїчно відбивають атаки ворога. Тож маємо підтримувати їх ще більше!
01 Березня, 2022 р., 11:22
Перед вами – новий дорожній знак «Окупантам рух заборонено». Знак вказує ворогу: «Негайно здавайся у полон, або зустрінь смерть».
01 Березня, 2022 р., 11:17
Відповідно до Указу Президента України #82/2022 від 28 лютого 2022 року «Про тимчасове запровадження безвізового режиму» Глава держави постановив:
28 Лютого, 2022 р., 22:05
Брифінг за підсумками понеділка, 28 лютого начальник військової адміністрації Вінниччини Сергій Борзов розпочав із заклику до усіх учасників територіальної оборони, військових на блок-постах та громадян: «Має бути дисципліна, має бути відповідальність і максимальна уважність! Якщо сказано, що в період комендантської години жодної особи без поважних причин і відповідних документів на вулицях не має бути – то це правило має виконуватись категорично! Інакше наслідки можуть бути непередбачуваними» - сказав він.