08 Березня, 2022 р., 08:41
Розпочато тринадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
08 Березня, 2022 р., 08:25
Понеділок, 7 березня, брифінг начальника військової адміністрації Вінниччини Сергія Борзова, голови обласної Ради В`ячеслава Соколового, Вінницького міського голови Сергія Моргунова:
08 Березня, 2022 р., 08:18
Делегації України та Росії під час третього раунду переговорів у Білорусі уточнили деталі роботи гуманітарних коридорів для більш ефективного надання допомоги людям у містах, що найсильніше постраждали від російських обстрілів. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк після завершення зустрічі.
07 Березня, 2022 р., 19:03
Триває дванадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
07 Березня, 2022 р., 19:02
Українці можуть отримати безкоштовну медичну консультацію через контакт-центр #МОЗ 0-800-60-20-19
07 Березня, 2022 р., 17:09
Що це? Якщо мережа вашого оператора недоступна, можна переключатися на мережу інших операторів.
07 Березня, 2022 р., 16:48
За межі України уже виїхали понад 1,7 мільйона її громадян. Такі дані наводить управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Куди їдуть:
07 Березня, 2022 р., 16:46
Наводимо перелік номерів телефонів українських операторів, з яких телефонують українцям та поширюють дезінформацію.
07 Березня, 2022 р., 16:46
В Україні створили Telegram-канал, який оперативно надає інформацію про дорослих, які загубилися, та дітей, яких знайшли або які загубилися. Посилання тут: https://t.me/poshuk_znyklyh