23 Лютого, 2022 р., 14:06
Саме на відкритих торгах відбувається передача об’єктів державної нерухомості в комерційну оренду, а також продовження термінів дії чинних договорів оренди державного майна.
23 Лютого, 2022 р., 13:58
Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого було ухвалено рішення про запровадження надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької та Луганської областей, де триває Операція об’єднаних сил.
23 Лютого, 2022 р., 13:56
Сьогодні, 23 лютого Тульчинщина прощались із Кононенком Денисом Юрійовичем, військовослужбовцем військової служби за контрактом військової частини А2988, який 19.02.2022 року під час мінометного обстрілу отримав поранення несумісні з життям. В останню путь загиблого прийшли провести жителі міста, бойові побратими, учасники бойових дій на Донбасі, волонтери, представники влади.
23 Лютого, 2022 р., 13:14
23 лютого - день народження захисника України Порубаного Валентина Миколайовича, уродженця с.Торків Шпиківської територіальної громади.
23 Лютого, 2022 р., 12:27
22 лютого, за дорученням Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець провів апаратну онлайн нараду з головами районних державних адміністрацій та очільниками громад, керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
23 Лютого, 2022 р., 12:22
Чи задумувалися ви, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей? Наскільки складно підтягнути дитячий візочок сходами одній людині без сторонньої допомоги, зайти з ним до магазину, де немає пологого входу чи пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Про цю проблему ми не замислюємось, поки самі не стаємо батьками чи поки в нашому близькому оточенні не з’являються діти. Усі ці сходинки, бордюри та високі пороги — це все бар’єри, які не дозволяють батькам чи опікунам вільно пересуватися з маленькими дітьми. Це також перепони, що ускладнюють пересування людям з інвалідністю, для яких більшість українських міст і сіл є архітектурно недоступними, а також людям старшого віку й іншим представникам маломобільних груп населення.
23 Лютого, 2022 р., 12:00
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 1342 зразки на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 1034,Меділабс-280, Центр ІХ-10, міський лікувально-діагностичний центр – 18, Могилів-Подільська ОЛІЛ-0).
23 Лютого, 2022 р., 09:07
Захворіло — 4 783 835 (+25 062)
23 Лютого, 2022 р., 09:02
Зокрема, захворіли 2 427 дітей та 665 медпрацівників.