14 Вересня, 2020 р., 22:06
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.09.2020 р. № 567, з метою перевірки організації навчального процесу у закладах освіти району в умовах адаптивного карантину було здійснено перевірку закладів освіти району представниками Департаменту освіти  і науки обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
13 Вересня, 2020 р., 08:34
В Україні у другу неділю вересня щорічно відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Цього року професійне свято припадає на 13 вересня.
13 Вересня, 2020 р., 08:32
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави.
12 Вересня, 2020 р., 12:15
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
10 Вересня, 2020 р., 10:03
З метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік, погоджених рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 12.02.2020 за № 1 та на виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21 серпня 2020 року № 546 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році», на всій території нашої області, орієнтовно з 14  вересня по жовтень цього року, розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак), проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями населених пунктів та водойм.
09 Вересня, 2020 р., 16:45
09 вересня в он-лайн режимі відбулась нарада з головами районних державних адміністрацій, міст обласного значення та ОТГ, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій ЗДІТОВЕЦЬКИЙ.
09 Вересня, 2020 р., 11:48
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», яка застосовується з 1 липня 2020 року, у призначенні житлових субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ з 1 липня 2020 року змінено методику обчислення сукупного доходу членів домогосподарства.
09 Вересня, 2020 р., 11:46
АТ «Вінницягаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу.
09 Вересня, 2020 р., 11:45
З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.