Адмінпослуги: спрощений доступ через пошту

Дата: 04.10.2013 10:23

Райдержадміністрація повідомляє, що з метою спрощеного доступу громадян та суб’єктів господарювання до адміністративних послуг між Тульчинською райдержадміністрацією та Вінницькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» було підписано регламент взаємодії щодо спрощеного доступу громадян та суб’єктів господарювання до адміністративних послуг. Даний регламент визначає організаційні принципи взаємодії працівників поштового зв’язку та фахівців райдержадміністрації, врегульовує правовідносини, що виникають між об’єктами поштового зв’язку, райдержадміністрації, суб’єктами господарювання та громадянами.
Основними принципами взаємодії є:
  • Доступність та прозорість отримання послуг споживачами;
  • Інформованість споживачів, які виявили бажання отримати адмінпослуги, про їх види, необхідні для цього документи;
  • Формування ефективної системи взаємодії між райдержадміністрацією та Укрпоштою.
На практиці це означає, що будь – який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку отримати безкоштовну допомогу при заповненні заяв, ознайомитись з інформаційно – технологічними картами адмінпослуг, відправити документи для отримання адміністративних послуг та отримати результати їх надання, оплатити адмінпослуги поштовим переказом (у разі необхідності).
У рамках проекту проводиться навчання працівників Укрпошти.
Всі відділення поштового зв’язку в кількості 29 одиниць забезпечені необхідними інформаційними матеріалами.