Афганістан у пам’яті народній

Дата: 13.02.2014 10:43

12 лютого 2014 року в рамках Року вшанування учасників бойових дій на території інших держав, оголошеного Указом Президента України В.Януковича від 12 червня 2013 року № 329, та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану в Тульчинському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття тематичної виставки мистецьких творів, зразків зброї та особистих речей, яку відвідала заступник голови райдержадміністрації М.Колібабчук, була проведена зустріч учнів місцевих закладів освіти з учасниками бойових дій в Афганістані у 80-х роках минулого століття О.Гордійчуком (голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану), П.Літвіновим, М.Осипенком, М.Капшуком. Ветерани тих грізних подій розповіли учням (кадетам) Тульчинської ЗШ – інтернату – ліцею, юним членам спортивного клубу рукопашного бою «Гепард», студентам Тульчинського училища культури про цікаві епізоди свого перебування в Афганістані, про бойові будні тієї війни. Музейні працівники, учні та студенти згадали про наших земляків, що загинули у афганській війні (О.Степанюк, О.Подолян, І.Андріїшин), виконали музичні твори та прочитали поетичні рядки, присвячені війні в Афганістані. Наприкінці зустрічі військові ветерани побажали нашій молоді бути патріотами рідної землі, її захисниками і оборонцями, щоб був мир в Україні, а наші воїни ніколи не гинули в «гарячих точках» планети.