Афганська річниця

Дата: 17.02.2015 09:27

15 лютого 2015 року в м. Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану. В заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, голова районної ради Олексій Авраменко, заступник міського голови Олександр Овчарук, голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану Олексій Гордійчук, активісти цієї громадської організації, рідні загиблих та померлих «афганців», керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад, громадсько-партійних формувань, делегації державних установ (в т.ч. загальноосвітніх шкіл міста), представники районних ЗМІ та ін.
З вітальним словом до військових ветеранів та всіх присутніх звернулися голова районної ради О.Авраменко та перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник. Окремі «афганці» були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради. До уваги учасників зібрання був гарний тематичний концерт, підготовлений працівниками культури району. Потім всі бажаючі пішою ходою вирушили містом, поклали корзини квітів до Меморіалу Слави, в парку «Пам’ять», до могил воїнів-інтернаціоналістів, де відправив панахиду о.Василь (УПЦ-КП).