"Агро - 2017"

Дата: 22.05.2017 09:51

З 7 по 10 червня 2017 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова,1) відбудеться XXIX Міжнародна агропромислова виставка «Агро - 2017».

Мета проведення «Агро - 2017» - вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

Організатор виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Просимо зацікавлених товаровиробників всіх форм власності, підприємства харчової і переробної промисловості, фермерські господарства району для включення в список потенційних учасників поінформувати про своє бажання взяти учать Тульчинську РДА до 22 травня 2017 року електронною поштою.