Агропромислова виставка «EURO AGRO - 2016» м. Київ

Дата: 11.11.2016 13:46

17-18 листопада 2016 року у Львові відбудеться міжнародна конференція «Дні польського сільського господарства». Даний захід буде організований під час сільськогосподарської виставки «EURO AGRO - 2016», метою якої є просування польської економіки та активізація польсько-української співпраці, особливо в сільськогосподарському секторі.

В рамках конференції заплановані презентації польських та українських підприємств та зустрічі В2В. Теми, які можуть зацікавити учасників з України: досвід польської сторони в рамках інтеграції польського ринку сільськогосподарської продукції з ринком ЄС; форми підтримки виробників сільськогосподарської продукції; сертифікація сільськогосподарських товарів – доступ до польського ринку; сучасні технології обробки та вирощування сільськогосподарської продукції; набуття чинності торгівельної частини DCFTA Україна-ЄС – можливості та виклики для польських і українських виробників.

Участь у конференції – безкоштовна Для підтвердження участі у конференції слід заповнити електронну форму до 10 листопада 2016 року на сайті http://lviv.expoua.eu/ Більш детальну інформацію щодо участі в конференції можна отримати на цьому ж сайті та від координаторів в Польщі та Україні.

Польща: - Кшиштоф Каліта, tel. PL +48796548507 (viber) Магдалена Каліта, tel: PL +48796548508 (viber) e-mail: kontakt@siew.org.pl Skype: siew_kielce Україна: - Оксана Бондар, tel. UA +38 0674331033 Анна Підлужна, tel. UA +38 0679798501 Наталія Шимборська, ВСТІ Київ, tel.: (+380 44) 279 12 98 e-mail: kiev@trade.gov.pl