Агропромислова виставка в республіці Узбекистан

Дата: 28.09.2016 14:55

За інформацією Посольства України в Республіці Узбекистан в м. Ташкент у період з 28 по 30 вересня 2016 р. проходитиме 21-а щорічна Міжнародна спеціалізована виставка сільського господарства «FoodWeek Uzbekistan 2016» і «AgriTek Uzbekistan 2016».
Зазначений захід проводитиметься за підтримки Міністерства сільського і водного господарства Республіки Узбекистан, Асоціації підприємств харчової промисловості Республіки Узбекистан та Ради фермерів Узбекистану.
Основні розділи виставки «FoodWeek Uzbekistan 2016»: продукти харчування та напої, обладнання для харчової промисловості, технології та обладнання для пакувальної промисловості, сільськогосподарські технології, «AgriTek Uzbekistan 2016» :сільськогосподарська техніка та обладнання, обладнання для садівництва, тваринництво.
Організатор виставки, компанія «EXPO POSITION», надає учасникам виставки такі послуги: бронювання готелю, зустріч в аеропорту, послуги перекладачів, послуги промоутерів, ексклюзивна забудова стенду, послуги по митному очищенню експонатів.
Контакти:
Узбекистан, м. Ташкент, 100000, Юнус-Абадський район, вул. Нієзбек Йулі 1, 7 поверх, офіс № 12,
тел: (+998 71) 234-46-72, 120-43-47, 120-43-49, факс: (+998 71) 120-43-37
e-mail: uzbekistan@ expopositson.com.