Акція «16 днів проти насильства»

Дата: 03.12.2014 11:52

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, гендерному насильству та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства 2 грудня 2014 року в районному будинку дітей та юнацтва відбулося засідання круглого столу для учнів 9-11 класів м. Тульчина в рамках проведення Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства». В засіданні взяли участь : Лазарук М.Я, начальник управління юстиції ; Омелянчук О.М., старший оперуповноважений КМСД; Мирончук В.О, головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді УСЗН; Капелюшна О.П., начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ, Боєва С.П,, соціальний педагог відділу освіти; Михайленко Т.В., в.о. головного спеціаліста ССД.

Захід мав інформаційно-просвітницький характер, проводився у формі діалогу. Працівники відділів та служб району дали відповіді на запитання учнів шкіл.