Акція за єдність України

Дата: 10.06.2014 14:40

В рамках Всеукраїнської культурно – мистецької акції «Єдина Україна: Схід і Захід – разом» в районі проведено наступні заходи:
7-10 червня 2014 року - організовано книжкові виставки, тематичні перегляди літератури у бібліотеках – філіях Тульчинської централізованої бібліотечної системи;
8 червня 2014 року проведено концертну програму виїзної модернізованої групи фахівців галузі - працівників Тульчинського районного будинку культури для жителів Журавлівської територіальної громади;
9 червня 2014 року проведено концертну програму на центральній площі міста Тульчина. Серед численних глядачів – представники підприємств, установ, закладів, громадськості міста (загалом – близько 250 осіб). Учасників та глядачів свята привітала голова райдержадміністрації Галина Роспутна, яка наголосила на важливості досягнення і збереження суспільного миру, єдності та соборності Української держави. Тематична художньо-мистецька програма радувала присутніх різноманіттям номерів та колоритом костюмів. Патріотичний, піднесений настрій панував на площі під час цього заходу.