Актуальні питання осінньо-зимового періоду

Дата: 05.09.2017 16:00

5 вересня 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в ході якого було розглянуто наступні питання:
- Про стан санітарно-епідемічної ситуації на території району.
- Про затвердження «Комплексного плану організаційних і практичних заходів райдержадміністрації, сільських, селищних та міської рад, підприємств, установ і організацій Тульчинського району, направлених на забезпечення техногенної та природної безпеки в осінньо-зимовий період 2017-2018 року».
- Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісових масивах та сільгоспугіддях.
Звертаючи увагу присутніх, на окремо взяте питання, В.І Побережник зауважив, що кожне з них на сьогодні актуальне та вимагають термінового розгляду. За результатами засідання комісії з урахуванням доповідей та обговорень підготовлено відповідні рішення, які доведено до виконавців.