Анатолій Олійник: «Ми повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій»

Дата: 07.04.2014 15:23

На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб Вінниччини.
Очільник регіону, зокрема, зазначив: окрім викликів і проблем, над якими область працює щоденно, виникли й загрози іншого характеру, які спостерігаються нині у східних областях України.
«Ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій. І все, що було озвучено мною на навчанні голів РДА та керівників органів місцевого самоврядування щодо створення у масштабах району формувань патріотично налаштованих людей, які готові стати на захист держави, повинно мати практичне втілення, - наголосив Анатолій Олійник. – Сьогодні-завтра ми відпрацюємо всю інформацію, яка стосується нашої територіальної оборони. І не лише викладемо це на папері, а й зробимо все, щоб забезпечити чіткість і оперативність у вирішенні всіх необхідних питань».
Конкретика подальших дій, зауважив керівник Вінниччини, буде обговорена на окремій нараді із зазначеного питання.