Анатолій Олійник: «Ми, як сільськогосподарський регіон, підтримували і будемо підтримувати Схід нашої країни»

Дата: 23.07.2014 15:49

Продовжується постачання продовольства та гуманітарної допомоги східним регіонам України. З Вінниччини східним регіонам України в якості гуманітарної допомоги надійшло 42,3 тонни продовольства. Це найбільший показник в Україні.
Допомога надходила безпосередньо, як від потужних сільськогосподарських та переробних, так і від фермерських підприємств, а також населення і селищних рад.
Голова ОДА Анатолій Олійник: «Сьогодні головне питання, яке стоїть перед Україною – зберегти її цілісність, захистити свою власну землю. Схід України – особлива територія. Вона потребує допомоги. Вінниччина консолідувала свої зусилля, і ми, як сільськогосподарський регіон, підтримували і будемо підтримувати Схід нашої країни. Борошно, картопля, овочі, консерви, чай, кава, цукор, мінеральна вода – і це ще не весь перелік допомоги вінничан східним областям.
Я щиро дякую сільськогосподарським, переробним підприємствам, фермерським господарствам області та усім небайдужим вінничанам за підтримку розуміння та допомогу».