Апаратна нарада в райдержадміністрації: освіта, культура, спорт і підготовка до Дня міста Тульчина

Дата: 12.09.2017 09:48

11 вересня 2017 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

У вступному слові В.Побережник повідомив про проведені наради і заплановані в області навчання з територіальної оборони, оголосив перелік питань, які розглядатимуться на нараді.

Далі про стан виконання завдань карти пріоритетів і цілей та пріоритетні напрямки роботи галузей доповідали: начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Катерина Третьякова, завідувач сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий.

Про підготовку громади до Дня міста повідомив Тульчинський міський голова В.Весняний. Підсумки наради підвів перший заступник голови райдержадміністрації, визначивши конкретні завдання посадовцям.