Апаратна нарада в райдержадміністрації: плани розвитку спортивної галузі та співпраці з об’єднаннями громадян і ЗМІ

Дата: 15.08.2016 09:56

12 серпня 2016 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Голова райдержадміністрації акцентував увагу на підсумках офіційного візиту голови облдержадміністрації Валерія Коровія до м. Тульчина 10 серпня п.р.
Далі учасники наради заслухали проекти карт пріоритетів і цілей сектору молоді та спорту райдержадміністрації (презентував завідувач сектору Сергій Чепернатий); сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації (презентував завідувач сектору Юрій Хмелевський). Після презентацій планів роботи підрозділів доповідачі відповіли на ряд запитань учасників наради.