Апаратна нарада в райдержадміністрації про плани на поточний рік

Дата: 26.01.2015 08:48

23 січня 2015 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, начальника організаційного відділу районної ради Віталія Вільчинського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Про заходи щодо реалізації основних пріоритетів районної програми соціально-економічного розвитку в 2015 році (доповідав перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник); 2) Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх закладах району (доповідали начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Богач, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Митрицан, Тульчинський міський голова В.Весняний); 3) Оголошення та інші питання.

Під час розгляду питань порядку денного голова райдержадміністрації зауважив, що бюджетних коштів усіх рівнів нам в поточному році вистачати не буде, але ми повинні колегіально, спільно, конструктивно вирішувати всі проблемні питання, залучаючи інвестиційні та благодійні джерела.