Безпілотники для армії

Дата: 11.11.2014 15:57

На базі Вінницького національного технічного університету створено Навчально-науковий Центр розробки радіотехнічних комплексів, систем та приладів «Небесна долина», одним із завдань якого є підвищення рівня технічної оснащеності військових з’єднань, які сформовані із громадян Вінницької області.
Першочерговим завданням Центру є створення безпілотних літальних апаратів, для виробництва необхідно закупити відповідні матеріали та засоби.
У зв’язку із вищезазначеним, просимо підтримати соціальну ініціативу Міжнародного благодійного фонду «Без Кордонів», який розпочав акумуляцію коштів для вказаних цілей, та перерахувати посильну матеріальну допомогу з позначкою «Для виробництва безпілотників».
Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів»
21100,У країна, м. Вінниця, вул. Свердлова 24, оф. 206
Код ЕДРПОУ 37085231
р/р 2600903324647 ВФ ЦФ ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365
Зі свого боку МБФ «Без кордонів» зобов’язується відзвітувати за надходження коштів на рахунок фонду та перерахування, розмістивши звітні документи на офіційній сторінці фонду та у ЗМІ.