Бізнес-форум «Словацька коопераційна біржа 2015»

Дата: 25.08.2015 16:07

Організатором Словацької коопераційної біржі є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки. З 2007 року Біржа є найбільшою міжнародною подією, яка надає майданчик для проведення ділових зустрічей для словацьких та зарубіжних компаній.
Учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, участь у тендерах, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість енергетика і сфера інформаційних технологій.
Контактні особи:
  1. Мартіна Бабейова, територіальний менеджер SARІО (спілкування можливе російською мовою); телефон: +421 2 58 260 271; електронна адреса: babeiova@sario.sk;
  2. Павол Долги, президент Словацько-Української торгової палати (спілкування можливе російською мовою); e-mail: dolhy@suok.info; моб. +421915 960 228;
3) Ондрей Сребала, секретар Словацько-Української торгової палати (спілкування можливе російською та англійською мовами); e-mail: secretary@suok.info; моб. +421903 708 156; e-mail: suok@suok.info.
4) О.Кицун, радник ПУ в СР; тел.: +421259202823; e-mail: oksana.kytsun@:mfa.gov.на; cmb sk@mfa.gov.ua.