Благодійна акція «Обігрій захисника»

Дата: 16.09.2014 12:47

З метою патріотичного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, просимо Вас підтримати ініціативу служби у справах дітей облдержадміністрації у проведенні акції «Обігрій захисника».
Акція полягає в тому, щоб кожна сім’я опікуна, піклувальника, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, виготовила в’язані вовняні шкарпетки розміром 40 - 43 у тій кількості, яка можлива, до 26.09.2014 року. Разом з тим просимо всіх небайдужих дітей та їхніх родин прийняти участь у благодійній акції для подальшого передання шкарпеток до пункту допомоги учасникам АТО.
Виготовлені вироби приносити до служби у справах дітей Тульчинської РДА за адресою м. Тульчин , вул. Леніна, 1 до 26.09.2014 року. Довідки за тел.: 2-12-30.
Служба у справах дітей райдержадміністрації