Благодійний фонд «Донецький рятувальник» просить надати допомогу

Дата: 02.03.2015 12:17

Благодійний фонд «Донецький рятувальник» (скорочена назва «Донрят») є неприбутковою благодійною організацією, зареєстрований Міністерством юстиції України у 2006 р.
На сьогоднішній день фонд веде підготовку для введення в експлуатацію пансіонату в Харківській області на 200 ліжко-місць для реабілітації та оздоровлення дітей, постраждалих від військових дій в зоні АТО. Представники фонду планують витрати на утримання пансіонату, а також повного забезпечення проживання та оздоровлення дітей проводити за рахунок фінансування фонду. Наявних коштів поки не достатньо.
Всім, хто має бажання надати допомогу постраждалим мирним мешканцям та їх родинам, представники фонду пропонують стати учасниками фінансування благодійних акцій по наданню допомоги постраждалому населенню, яке знаходиться в тяжкому гуманітарному становищі.
Про всі витрати фонд надає детальний звіт. А також, зі згоди благодійників, фонд повідомляє в українські та світові ЗМІ про конкретну допомогу потерпілим.
Для благодійних внесків пропонуються наступні реквізити:
87501, м. Маріуполь, вул. Консервна, 30А
Валюта UAH р/р 26004054003847 в ПАТ КБ «ПриватБанк», м. Маріуполь, МФО 335429, ЄДРПОУ 25902560, одержувач: БФ «Донецький рятувальник», призначення платежу: благодійна допомога
e-mail: donryat@ukr.net,тел. +38(095) 397-01-15, +38 (096) 642-73-17, +38 (050) 777-81-29