Благодійний захід освітян

Дата: 06.10.2014 12:22

1 жовтня 2014 р. в Тульчинському районному будинку культури пройшли урочистості до Дня працівників освіти. Святковий благодійний концерт підготували та провели викладачі та студенти Тульчинського училища культури.
Передував концертові ярмарок учнівських виробів, виготовлених вихованцями позашкільних навчальних закладів міста. Були представлені роботи з природного матеріалу, бісеру, тканини, паперу. Особливу увагу педагогів та присутніх гостей привертали вишивки. Всі вироби вирізнялися оригінальністю та своєрідністю, бо були використані кольори національної символіки.
З вітальним словом до освітян району звернулися голова Тульчинської районної державної адміністрації Галина Роспутна та голова районної ради Олексій Авраменко. Привітав всіх педагогів з професійним святом начальник відділу освіти Тульчинської районної державної адміністрації Михайло Митрицан.
Під час урочистої частини кращі освітяни району нагороджувалися грошовими преміями і грамотами Тульчинської районної державної адміністрації та районної ради. Нагороджені працівники освіти пожертвували виділені їм премії (в розмірі 200 гривень кожна) на допомогу учасникам АТО та пораненим бійцям. Всього під час заходу зібрано коштів на суму: 27 228 гривень. Всі кошти будуть передані на лікування та протезування поранених, придбання теплих речей бійцям АТО.