«Борітеся – поборете!»

Дата: 12.03.2015 09:44

11 березня 2015 року в м. Тульчині відбулося традиційне Шевченківське свято з нагоди 201-ї річниці від дня народження Кобзаря. Районний захід підготував учнівсько-педагогічний колектив Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – інтернату– ліцею (директор – Хлівнюк М.М.). До актової зали школи були запрошені представники райдержадміністрації, районної ради, навчально-виховних закладів міста, районних ЗМІ, широка громадськість. Зокрема, були присутні в.о. голови районної ради Віталій Вільчинський, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда та ін.

Учні школи продемонстрували композицію, що органічно поєднувала головні етапи життя і творчості Кобзаря, поетичні твори Т.Г.Шевченка, в т.ч. пісні на його слова, сучасне розуміння і світову велич постаті Пророка в контексті відомих подій на Україні впродовж 2013 – 2015 років. Гасло поета: «Борітеся – поборете!» було лейтмотивом цікавого і змістовного свята, естафету якого передано освітянам інших навчальних закладів Тульчина. Подякував дітям і вчителям за гарну роботу начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Митрицан.