Бронзові призери обласних літніх сільських спортивних ігор 2016 року серед збірних команд районних ВФСТ «Колос»

Дата: 03.06.2016 11:34
Кількість переглядів: 10

28 травня в м. Вінниці відбулись фінальні змагання з футболу серед збірних команд районних ВФСТ «Колос». До фіналу вийшли команди Бершадського, Жмеринського, Калинівського, Немирівського та Тульчинського районів.
В першому півфінальному матчі Тульчинський район поступився Немирівському 4:2. Калинівський район був сильніший за Жмеринський 3:1.
В матчі за 3 місце Тульчинський район декласував Жмеринський район з рахунком 3:0.
За 1 місце Калинівський район обіграв Немирівський район 2:0.
Таким чином, команда Тульчинського району здобула бронзові нагороди та почесне 3 місце змаганнях з футболу серед збірних команд районних ВФСТ «Колос» серед 18 районів, які приймали участь в цих змаганнях.
Склад гравців Тульчинського району: Бєлік Ігор, Шуляк Денис, Крупнік Денис, Лєбєдєв Евген, Лисиця Семен, Коваль Максим, Недозименко Олександр, Фагуник Юрій, Стогній Сергій, Гнатенко Віталій, Острижнюк Євген.