«Цей біль не проходить із часом...»

Дата: 30.11.2015 15:38

28 листопада 2015 року в День пам’яті жертв голодоморів у м.Тульчині відбулися жалобні заходи за участю представників райдержадміністрації, районної та міської рад, установ і організацій міста, громадських формувань, релігійних конфесій, районних засобів масової інформації.

Під час мітингу в парку «Пам’ять» виступили голова районної ради Олексій Авраменко, працівник Тульчинського краєзнавчого музею Анна Порожна, громадсько-партійний активіст Тетяна Єрьоменко. Учасники зібрання вшанували світлу пам’ять невинно загиблих земляків під час голодоморів 1921 – 1922, 1932 – 1933, 1946 – 1947 років хвилиною скорботного мовчання і взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку!»

Громадянську панахиду відслужили о.Олександр (УПЦ), о.Петро (РКЦ), о.Василій (УПЦ-КП).