Семінар учителів образотворчого мистецтва

Дата: 26.04.2013 15:41

Про проведення семінару учителів

образотворчого мистецтва
23 квітня 2013 року на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст..№2 пройшов семінар учителів образотворчого мистецтва . На семінарі були присутні 30 учителів із 35 загальноосвітніх навчальних закладів району.
Робота семінару розпочалася із перегляду відео уроку учителя образотворчого мистецтва Кирнасівської ЗШ І-ІІ ст.. Олійника Петра Павловича. Після перегляду учителі в групах обговорили та проаналізували даний урок. Кожна з груп розробила рекомендації щодо послідовного проведення етапів уроку.
Змістовну і цікаву презентацію по темі «Подільська писанка» підготував та показав учитель образотворчого мистецтва Мазурівської ЗШ І-ІІ ст.. Грималюк Роман Валерійович. В своїй презентації учитель розкрив особливості використання кольорів та символів писанкарства в різних регіонах України, особливу увагу Роман Валерійович приділив написанню писанок на Поділлі.
Практичною частиною семінару стала презентація ескізів писанки. Учителі образотворчого мистецтва готували та презентували короткотривалі проекти « Писанка-побажання».
Семінар отримав схвальну оцінку учителів образотворчого мистецтва.