Про проведення XVІ Всеукраїнського чемпіонату з перукарського мистецтва “Чарівна зачіска - 2013”

Дата: 18.10.2013 15:52

Український союз об`єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення за підтримкою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Одеської обласної державної адміністрації 14-15 листопада 2013 року в рамках ХV міжнародної спеціалізованої виставки Style & Beauty проводить XVІ Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва “Чарівна зачіска - 2013”, який проходитиме в м. Одеса в приміщенні концертно-виставкового комплексу Одеського морського вокзалу.
За детальною інформацією про умови участі і правила чемпіонату звертатися до голови ліги перукарів області Намисловської М.М. за адресою: м. Вінниця, вул. Володарського, 47, ВОКП «Учбово-курсовий комбінат», (тел. 35-33-97; 093-611-85-89) та Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації (тел.66-11-57; тел./факс.66-11-80; e-mail: l.zbigley@vininvest.gov.ua).