Чемпіонат області з вільної боротьби

Дата: 11.09.2013 11:55
Кількість переглядів: 544

Фото без опису

07-08 вересня 2013 р. в м. Вінниці проводився Чемпіонат області з вільної боротьби серед молоді до 22 років. В змаганнях прийняли участь більше 100 найкращих борців цієї вікової категорії, які склали 8 збірних команд області. В командному заліку збірна команда м. Тульчина посіла друге призове місце, пропустивши в перед збірну Тростянецького району, яка в підсумку набрала на 2,5 більше залікових очків, посівши 1 командне місце. Збірна команда м. Вінниці № 1 «Спартак» задовільнилась третім призовим місцем. Збірна команда обласної ДЮСШ посіла 4 місце.
В особистому заліку наші вихованці вибороли три золоті, одну срібну і три бронзові медалі .